مورفلور

مدل اپیک

پارکت اپیک حاصل چیدمان تایلهای چوبی پارکت است که هر کدام از آنها دارای طول و عرض متفاوت است. تنوع این تایلهای با اندازه های گوناگون، همچون یک اثر هنری زیبا و مهیج است که به آسانی نمیتوان از آن چشم پوشید.

همواره میان انحناهای چشم نواز و دل فریب طبیعت و میل بشر برای یکسان سازی و ترسیم خطوط راست و زاویه های سرراست تفاوت منظر وجود داشته است. تلاش ما بر این بوده است تا با بهره گیری از تکنولوژی روز و متخصصان کارآمد، میان آن چه طبیعت به ما می آموزد و آن چه مردم انتظار دارند، تعادل ایجاد کنیم. ما الگوهای سنتی و یکنواخت را با ایجاد تفاوت های طولی و عرضی در محصولاتمان شکسته و کیفیت زیبایی را نقش زده ایم.  خرید پارکت

مورفلور
مورفلور

متریال: چوب توس

 

ضخامت : 12 میلی متر

طول: 1200-2400 میلی متر

عرض: 180،210،240 میلی متر

 

وزن: هر متر مربع 8 کیلوگرم    خرید پارکت

 

لبه: گروه V، با عمق 0.5mm ابزار    خرید پارکت

 

فینیش سطحی: سند نمره 180

مورفلور

پارکت ریمان

 

پديده های جهان و آفریده های طبیعت صرفا در زوایای 45 و 90 و 180 درجه شکل نگرفته اند. جهان هستی، جهان 360 درجه است. ما طبیعت را با همه زوایای بسیار متنوع و چرخش های جادوئی اش دوست داریم، و تحت هر زاویه ای محصولات خود را تولید می کنیم و می کوشیم آن ها را از چهارچوب تنگ و غیر قابل انعطاف فناوری های منسوخ گذشته آزاد کنیم. مورفلور بر اساس رایج ترین اشکال طبیعت، به شما یک راه حل هیجان انگیز و الهام بخش برای طراحی و راه اندازی پارکت های محیط کار و منزل تان ارائه می دهد. بلی، فناوری های ما این توان و امکان را فراهم می کند، تا همه اشکال و فرورفتگی های فراموش شده را احیا کنیم.

به مورفلور بپیوندید

کاتالوگ دیجیتال


کاتالوگ جدید ما را دانلود کنید

معرفی آخرین محصولات و پروژه های ما