ما بر این باوریم، که پارکت منحنی مورفلور امکانی است، که می توانیم عشق و علاقه سرشار خود را به زندگی اصيل و اصالت طبیعت نشان دهیم، و با ایجاد پیوند میان امواج پر خروش زندگی و انحناهای چشم نواز و بکر طبیعت، در مسیر کمال گام برداریم. پارکت لوکس مورفلور در شمارگانی محدود و به صورت سفارشی تولید می شوند، این پارکت همانند اثر انگشت یا شبکیه چشم یکتا هستند. مورفلور در هرپروژه ای منحصر به فرد است.  پارکت سفارشی ما دست کم دو بار پیش از ارسال به نشانی مشتری، برای حصول اطمینان کامل از کیفیت مطلوب و ترکیب درست آن، تست می شوند. ما با فراهم آوری مواد با کیفیت و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و صنایع دست ساز، پارکت با طرح های خاص و یکتا می آفرینیم، تا نظر معماران و مشتريان با سلیقه و مشکل پسند را تامین کنیم. ما با دعوت از متخصصان مستعد، ماهر، پرانگیزه و سرشار از شور و شوق به کار و عشق به طبیعت در پی تولید بهترین پارکت و ارائه خدمات رسانی حرفه ای به مشتریان و همکاران خود هستیم. ما این هدف را با ارائه مجموعه ای کامل از خدمات گوناگون نظیر نصب و نگه داری و نیز با هدف رضایتمندی حداکثری مشتری و ایجاد رابطه ای مسئولانه و بلند مدت با آنان تحقق بخشیده ایم.

زندگی خط راست نیست
وما معتقدیم این چیز خوبی است.

توپوگرافی 

سیستم های نقشه برداری ما این امکان را می دهند تا شکل های دقیق هر مکان پروژه را بدانیم که منجر به اندازه گیری بسیار دقیق می شود. تیمی از بهترین نقشه برداران با برداشت دقیق از پلان شما طراحی درخور پروژه تان را ممکن می سازند تا پارکت منحنی مورفلور در غایت دقت در اتاق شما نقش ببندد.

برای کف پیشنهادی شما مورفلور چه می کند؟

مورفلور
مورفلور

تطبیق اشکال پارکت با طرح کف مشتری

براساس نقشه کف، پارکت ما بصورت جداگانه به کمک رایانه طراحی می شوند. دقیقاً مانند اثر انگشت یا شبکیه. خاص ترین پارکت برای هر پروژه.

رنگ و فینیش پارکت

ترکیبات رنگی و انواع لایه های محافظ به مورفلور این امکان را می دهد که طیف گسترده ای از رنگها در فینیش های متفاوت داشته باشد.

مورفلور
مورفلور

پیش مونتاژ پارکت منحنی

پس از طراحی مختص هر پلان و ساخت و رنگ، پارکت ها حداقل دو بار قبل از حمل مونتاژ می شوند تا از بالاترین کیفیت اطمینان حاصل شود.

نصب ساده پارکت 

نصب کفپوش های مورفلور همانند پازل است اما پازلی کودکانه. پارکت ها کد گذاری شده تا نصب آن به آسانی کف بدون خم استاندارد باشد.

مورفلور
مورفلور

مراقبت و نگهداری پارکت

بسته به نوع مواد، هر پروژه یک برنامه نگهداری منحصر به فرد دریافت می کند که مشتری میتواند از آن پیروی کند تا زیبایی آن برای نسل ها باقی ماند.

کارخانه و تولید

مورفلور پارکت لوکس تولید می کند. قیمت پارکت مورفلور نسبت به آنچه در بازار است شاید ارزان نباشد. این موضوع دلیل دارد و از نقطه نظر تولیدی فاصله لاکچری و دست ساز بودن زیاد نیست. به راحتی می توان گفت نهایتا محصولات مورفلور  دست ساز است. اما این امر در کنار تجهیزات و ماشین آلات فوق العاده و به روز مورفلور میسر است. ماشین کار می کند و دست فینیش می کند. این شعار مورفلور در کارخانه است. ما فکر می کنیم که هر گونه تولید لوکس بایست این چنین باشد. از این لحاظ تیم اجرایی مورفلور همراه با بیش از 40 نفر نیروی کارگری یا اپراتوری در مجموعه تولیدی مورفلور مشغول به کارند.

t

پارکت ریمان

پديده های جهان و آفریده های طبیعت صرفا در زوایای 45 و 90 و 180 درجه شکل نگرفته اند. جهان هستی، جهان 360 درجه است. ما طبیعت را با همه زوایای بسیار متنوع و چرخش های جادوئی اش دوست داریم، و تحت هر زاویه ای محصولات خود را تولید می کنیم و می کوشیم آن ها را از چهارچوب تنگ و غیر قابل انعطاف فناوری های منسوخ گذشته آزاد کنیم. مورفلور بر اساس رایج ترین اشکال طبیعت، به شما یک راه حل هیجان انگیز و الهام بخش برای طراحی و راه اندازی پارکت های محیط کار و منزل تان ارائه می دهد. بلی، فناوری های ما این توان و امکان را فراهم می کند، تا همه اشکال و فرورفتگی های فراموش شده را احیا کنیم.

رنگ پارکت

چوب محصول طبیعت است. هر درخت دارای ساختار خاص خود و ترکیب بندی رنگی منحصر به خود است. فرآیند فینیش و استفاده از مواد با کیفیت این توان را به ما بخشیده است، تا طیف گسترده ای از رنگ ها را در اشکال گوناگون تولید کنیم؛ رنگ هایی که یادآور شکوه طبیعت بکر و فریباست.


به مورفلور بپیوندید

کاتالوگ دیجیتال


کاتالوگ جدید ما را دانلود کنید

معرفی آخرین محصولات و پروژه های ما