چوب محصول طبیعت است و پارکت تمام چوب مورفلور شاهکاری در معماری داخلی است. فینیش مورفلور به گونه ای است که چوب لمس میشود، نه رنگ. با کفپوش چوبی مورفلور می توانید طبیعت را در خانه خود حس کنید. هر درخت دارای ساختار خاص خود و ترکیب بندی رنگی منحصر به خود است. فرآیند فینیش و استفاده از مواد با کیفیت برای رنگ پارکت های مورفلور این توان را به ما بخشیده است، تا طیف گسترده ای از رنگ ها را در اشکال گوناگون تولید کنیم؛ رنگ هایی که یادآور شکوه طبیعت بکر و فریباست.

گروه مورفلور اولین عرضه کننده پارکت منحنی در ایران است. این پارکت از چوب توس و بلوط تهیه میشود. رنگ های استفاده شده در پارکت مورفلور کاملا طبیعی بوده و برای کودکان و کهنسالان هیچ ضرری ندارد. ما برای غایت کیفیت و زیبایی دکوراسیون فضای شما می کوشیم.

برای بازدید حضوری از انواع رنگ های پارکت مورفلور می توانید با ما تماس بگیرید.

رنگ های پارکت مورفلور

کد های رنگی چوب توس با فینیش پولیش

(برای محصولات ریمان و اپیک)

کد های رنگی چوب توس با فینیش نچرال

(برای محصولات ریمان و اپیک)

کد های رنگی چوب بلوط 

(برای محصولات ریمان و اپیک)

کد های رنگی ورسا

کد های رنگی اکسترن

w

زندگی خط راست نیست

ما سخت بر این باوریم که مورفلور امکانی است که می توانیم علاقه خود را به زندگی و طبیعت نشان دهیم و پیچ و خم ها را در آغوش بگیریم و نقص ها را به کمال تبدیل کنیم. در مورفلور تلاش می کنیم تا از منحنی های طبیعت در محصولمان، کار و زندگیمان استفاده کنیم.

به مورفلور بپیوندید

کاتالوگ دیجیتال


کاتالوگ جدید ما را دانلود کنید

معرفی آخرین محصولات و پروژه های ما

رنگ پارکت

می خواهیم انواع رنگ پارکت را از حیث طبیعی بودن، شیمیایی بودن مورد بررسی قرار دهیم و همچنین انواع روش های رنگ کاری پارکت را به اختصار توضیح دهیم.

رنگ شیمیایی پارکت

بسیاری از تولید کنندگان پارکت در دنیا به دلیل دسترسی آسان و سهولت اجرا از این روش استفاده می کنند. چرا که انواع رنگ های شیمیایی براحتی در همه جای دنیا قابل دسترس هست و تنوع رنگی آن بسیار بالا هست. البته این مدل رنگ ها به ضد آب شدن چوب و همچنین طول عمر آن نیز می تواند کمک کند. البته روش های بسیار زیادی برای ضد آب کردن چوب پارکت وجود دارد و رنگ ها و پوشش شیمیایی می تواند یکی از ارزان ترین آن ها باشد. پوشش های رزینی چوب و موادی مانند سیلر و کیلر نیز در بعضی موارد برای روکش چوب پارکت استفاده می شود. که به درخشندگی آن کمک می کند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیار از شرکت های دانش بنیان در در دنیا به دنبال حذف مواد نفتی حداقل از محیط زندگی افراد هستند. به همین خاطر هزینه های بسیار زیادی در جهت پیشرفت این صنعت شده و دانشمندان توانسته اند رنگ های طبیعی چوب را با کیفیت بالا در مقیاس انبوه تولید کنند که در بخش بعد به آن می پردازیم.

رنگ طبیعی پارکت

حفظ خطوط و رگه های چوب و همچنین حفظ تمام مزایای چوب در کنار طول عمر و دوام پارکت چوبی برای مورفلور یک اولویت است. به همین خاطر از پیشرفته از مواد اولیه و ماشین آلات استفاده می کنیم. سلامتی افرادی که از پارکت مورفلور با رنگ طبیعی استفاده می کنند در خطر نیست چرا که مورفلور اولین عرضه کننده های پارکت منحنی با رنگ طبیعی در ایران است. افرادی که مشکل تنفسی دارند و یا می خواهند به مرور زمان دچار مشکلات تنفسی و پوستی نشوند می بایست کمتر در معرض مواد شیمیایی و نفتی قرار بگیرند. مورفلور در پارکت خود علاوه بر استفاده از چوب طبیعی به سلامتی هم وطنان خود نیز فکر کرده است. وجود ویروس های متعدد که انسان ها دچار مشکل تنفسی می کند مثل کرونا، مورفلور را مصمم کرد که در این مسیر محکم تر از قبل قدم بردارد. مورفلور علاوه بر رنگ و چوب طبیعی به خطوط متصله پارکت هم فکر کرده و آن را هم مثل طبیعت خود چوب ایجاد کرده.

رنگ پارکت بعد از نصب

در این روش پارکت با چوب خام نصب می شود سپس رنگ را ابزاری روی آن حرکت می دهند قدر متیقن تنوع رنگی می توان به این روش اجرا کرد بسیار کم است و همه آن ها شیمیایی هستند. علاوه بر آن هیچ پارکت لوکسی در دنیا به این روش رنگ نمی شود. این روش رنگ پارکت عموما برای انواع پارکت های ارزان استفاده می شود.

رنگ پارکت در کارخانه

این روش رنگ عموما برای بای پارکت های لوکس استفاده می شود. رنگ چوب پارکت در کارخانه با تکنولوژی پاشش انجام می شود و بر خلاف رنگ های بعد از نصب طی چند مرحله و با نهایت دقت انجام می شود. در روش رنگ قبل از نصب چون با فناوری پاشش انجام می شود کنتراست رنگی کنترل شود و از رنگ های با کیفیت و طبیعی استفاده شود. مورفلور پارکت های منحنی و ساده ی خود را در کارخانه با بهترین رنگ های طبیعی به روش پاشش رنگ می کند. ما برآنیم تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه طبیعی و ارگانیک بهترین ها برای شما به ارمغان آوریم.