طبیعت، آموزگار رنگ

چوب محصول کارخانه طبیعت است. بشر با رنگهای شیمیایی و ترکیبات سمی، حس آنرا از بین میبرد. رنگ پارکت مورفلور، به مدد تکنولوژی هایتک و متریال کاملا طبیعی، چوب را نمیپوشاند. این همان حس طبیعت است که این روزگار با آن غریبیم. رنگهای استفاده شده در پارکت مورفلور کاملا طبیعی بوده و برای کودکان و کهنسالان هیچ ضرری ندارد. فرآیند فینیش و استفاده از مواد با کیفیت این توان را به ما بخشیده است، تا طیف گسترده ای از رنگها را در اشکال گوناگون تولید کنیم؛ رنگ هایی که یادآور شکوه طبیعت بکر و فریباست.

در مجموعه مورفلور، چوبهای بلوط، طوس، گردو، راش و ملچ برای تولید پارکت تهیه میشود. همچنین در مورفلور میتوانید دو بافت نچرال و پولیش را انتخاب کنید. بافت نچرال، بیشتر به طبیعت چوب وفادار است. یعنی کمی مضرس (ناصاف) است. بر خلاف آن، بافت پولیش، ظاهری کاملا صاف دارد. بر اساس سلیقه شما و دیزاین کلی منزل یا محل کارتان میتوانید هر یک از آنها را استفاده کنید. برای بازدید حضوری از انواع بافت و رنگهای پارکت مورفلور می توانید با ما تماس بگیرید.

تم رنگ گرم

تم رنگ روشن

تم رنگ تیره

تم رنگ خاکستری

پارکت

کارخانه و تولید

ماشین کار می کند؛ دست فینیش می کند.

مورفلور پارکت لوکس تولید می کند. از نقطه نظر تولیدی فاصله لاکچری و دست ساز بودن زیاد نیست. به راحتی می توان گفت نهایتا محصولات مورفلور  دست ساز است. اما این امر در کنار تجهیزات و ماشین آلات فوق العاده و به روز میسر است. ما فکر می کنیم که هر گونه تولید لوکس بایست این چنین باشد. از این لحاظ تیم اجرایی مورفلور شامل بیش از 50 نفر نیروی ماهر و توانا مشغول به کارند.