مدل ورسا

وقتی بافت بر فرم مقدم است.  پارکت تمام چوب

در مدل پارکت تمام چوب ورسا، کانسپت اصلی مورفلور یعنی دیزاین کف با الهام از طبیعت به گونه ای کاملا متفاوت لحاظ شده است. برخلاف پارکتهای دیگر مورفلور که در آنها “فرم” موتیف اصلی دیزاین است، ورسا به موضوع “بافت” پرداخته است. پارکت ورسا از چیدمان تایلهایی حاصل میشود که هر یک مجموعه خطوط چوبی به موازات یکدیگر است. آنچه از چنین چیدمانی حاصل می شود نوعی پوشش کف کاملا طبیعی است که هر تکه آن مانند کل آن است. به بیانی دیگر در پارکت ورسا با ساختاری شبه فرکتالی روبروییم. از نقطه نظر معماری، این ساختار نوعی از بافت است. ورسا یک فرم معماری است که از بافت حاصل می شود. به بیان دیگر در مدل ورسا بافت مقدم بر فرم است.

این موقعیت واژگونه، پتانسیل بصری بسیار بالا و کم ریسکی برای هر دیزاینر فراهم می آورد. کف هر فضایی را می توان با ساختار خطی پارکت ورسا، صاف و موازی، ولی به طور حیرت آوری طبیعی، پوشش داد. پارکت تمام چوب

مورفلور
مورفلور

متریال: چوب توس

 

ضخامت : 12 میلی متر

طول: 1200 میلی متر

عرض: 170 میلی متر

 

وزن: هر متر مربع 8 کیلوگرم  پارکت تمام چوب

 

لبه: گروه V، با عمق 0.5mm ابزار

 

فینیش سطحی: سند نمره 180

w

زندگی خط راست نیست!

ما سخت بر این باوریم که مورفلور امکانی است که می توانیم علاقه خود را به زندگی و طبیعت نشان دهیم و پیچ و خم ها را در آغوش بگیریم و نقص ها را به کمال تبدیل کنیم. در مورفلور تلاش می کنیم تا از منحنی های طبیعت در محصولمان، کار و زندگیمان استفاده کنیم.

به مورفلور بپیوندید

کاتالوگ دیجیتال


کاتالوگ جدید ما را دانلود کنید

معرفی آخرین محصولات و پروژه های ما