جاده های پر پیچ و خم همیشه جذاب تر از مسیر های سرراست است؛ همچون پارکت چوبی مدل ريمان که برای هر پروژه ای تعریفی منحصر بفرد دارد. همانند اثر انگشت یا شبکیه چشم. فناوری مورد استفاده ما خطوط اصلی و طبیعی درختان را در محصول حفظ می کند، به طوری که ضمن استفاده از مواد مختلف سازگار با محیط زیست در ساخت پارکت چوبی، تکرار الگوها را غیر قابل تشخیص می سازد. این نکته تنها درباره منحنی ها نیست، بلکه انتخاب چوب مناسب و با کیفیت و فینیش بدون نقص تنوعی بی پایان در پارکت مورفلور ایجاد می کند. مورفلور در رنگ های جذاب، درجه های کیفی متفاوت با بهره گیری از تکنیک های فینیش، یکه و بی همتاست. همچنین ماژول ها، با هدف سهولت نصب در بسته بندی های جداگانه عرضه می شود.

مورفلور
مورفلور

مشخصات فنی پارکت ریمان

 

جنس: پلای وود درخت توس
ضخامت : 12 میلی متر
طول: 2000 میلی متر
عرض: 245-198 میلی متر
وزن کلی: 9 کیلوگرم در متر مربع

ابزار

پارکت ریمان با روکش های 0.7 میلی متر در هر دو لبه بلند و کوتاه برای نمای طبیعی تولید شده است.

فینیش

پارکت ریمان با دو فینیش نچرال و پولیش قابل ارائه هستند:

فینیش نچرال

در حالت نچرال سطح نهایی دارای بافت می باشد.

فینیش نچرال

فینیش پولیش

در حالت پولیش فینیش سطح، صیقلی است.

فینیش پولیش

کد های رنگی پارکت ریمان

مورفلور

پارکت اپیک

 

کفپوش چوبی اپیک با طرح ها و تنوع در ابعاد گوناگون همچون یک اثر بصری و هنری زیبا و مهیج است که به آسانی نمی توان از آن چشم پوشید. همواره میان انحنا های چشم نواز و دل فریب طبیعت و میل بشر برای یکسان سازی و ترسیم خطوط راست و زاویه های سرراست تفاوت منظر وجود داشته است. اما ما تلاش کرده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی های برتر روز و متخصصان کارآمد، میان آن چه طبیعت به ما می آموزد، و آن چه مردم انتظار دارند، تعادل ایجاد کنیم. ما الگوهای سنتی و یکنواخت را با ایجاد تفاوت های طولی و عرضی در محصولات مان شکسته و کیفیت زیبایی را نقش زده ایم.

به مورفلور بپیوندید

کاتالوگ دیجیتال


کاتالوگ جدید ما را دانلود کنید

معرفی آخرین محصولات و پروژه های ما

فروش پارکت

گروه مور فلور پخش کننده انواع کفپوش و تنها عرضه کننده ی پارکت منحنی در ایران می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع فروش پارکت از نوع نقد و یا اقساط می توانید با کارشناسان فروش مورفلور تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

فروش اقساط پارکت

این روش فروش پارکت در مورفلور به صورت خاص و فقط به صورت حضوری و با ارائه مستندات و …. امکان پذیر است. چرا که مور فلور به محصول و عملکرد خود اطمینان دارد. برای خرید پارکت از مورفلور می توانید تنها با تماس بگیرید سپس کارشناسان ما برای متراژ دقیق محل نصب پارکت به صورت رایگان در محل شما حضور پیدا می کنند. شما می توانید از شو روم یا نمایشگاه پارکت مورفلور بازدید داشته باشید و یا اینکه از نمونه های پارکت کار شده توسط مورفلور را قبل از خرید بازدید داشته باشید.

فروش پارکت به صورت نقد

این روش فروش پارکت در گروه مورفلور مرسوم است اما باز هم پرداخت شما برای خرید پارکت مرحله ای می باشد و شما می توانید طی چند مرحله و همزمان با نصب پارکت اقدام به پرداخت هزینه پارکت نمایید. گروه مورفلور برای نصب پارکت هزینه ای دریافت نمی کند چرا که از عرضه کننده اصلی این پارکت منحنی خرید می کنید. این که تنها عرضه کننده پارکت منحنی در ایران گروه مورفلور است خود گواه این ادعای ما می باشد. در دنیا تنها چند کشور اروپایی و ایران امکان تولید این نوع پارکت را دارد. مورفلور از بهترین چوب های مهندسی شده در دنیا برای پارکت استفاده می کند چوب های مناطق سردسیری بهترین چوب برای استفاده در پارکت می باشد. چرا این چوب مقاومت بسیار بالایی دارد.