مقایسه پارکت مورفلور با پارکت ساده

مقایسه پارکت مورفلور با پارکت ساده

گروه مورفلور برای اولین بار در ایران اقدام به عرضه پارکت با منحنی های طبیعی چوب نموده است. این گروه با سال ها تجربه در زمینه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت داشته است در تمام این مدت تلاش گروه مورفلور برآن بوده که زیبایی و کیفیت را به غایت برساند به همین منظور کادر این گروه  از معماران یکی بهترین دانشگاه های معماری ایتالیا (پلی تکنیک میلان) و افراد با تجربه در این صنعت تشکیل شده است. این گروه اقدام به عرضه نوعی پارکت کرده که با نوع معمول تفاوت دارد.

در ابتدا شما می توانید تفاوت ظاهری  را ببینید که بسیار متفاوت با پارکت معمول است و به جای استفاده از چوب با ابعاد مستطیل چوب را  به صورت منحنی هایی با شکل طبیعت برش می دهند البته این کار باید ماشین آلات پیشرفته و دقت بسیار بالا انجام شود که گروه مورفلور مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های اتوماتیک حوزه چوب می باشد.

 

پارکت منحصر به فرد

منحنی های ایجاد شده در چوب پارکت مور فلور برای فضا با توجه به اندازه مساحت آن مکان طراحی می شود. مورفلور به صورت پیش فرض با ابعاد و منحنی های مشخص و یک اندازه  تولید نمی شود بلکه برای فضا طراحی جداگانه صورت می گیرد. شما با انتخاب مورفلور می توانید خانه خود را مثل اثر انگشت خود منحصر به فرد کنید. پارکت مورفلور می تواند خاص بودن خانه و یا محل شما را  تضمین کند.

 

a

مزایای پارکت مورفلور

  • چوب استفاده شده در پارک مورفلور وارداتی بوده و کاملا ضد آب است. این چوب تا سی سال گارانتی دارد. رطوبت، گرما، سرما و… تاثیری روی این چوب پارکت ندارد.
  • استفاده از رنگ های کاملا طبیعی در چوب علاوه بر زیبایی و انتقال حس طبیعت به منزل و یا محل کار شما تضمین سلامت شما و فرزندانتان نیز می باشد. تحقیقات نشان داده که هر چه تماس انسان ها به خصوص کودکان با مواد نفتی کمتر باشد بیماری های آنها نیز کمتر می شود و اصلاح سبک زندگی تضمینی برای برای سلامتی می باشد.
  •  مورفلور حس خوب طبیعت را به منزل یا محل محل کار شما انتقال می دهد و همین موضوع باعث ایجاد فضا با آرامش بیشتر خواهد شد.
  • ضد باکتری بودن چوب در نیز از دیگر مزایایاین محصول می باشد.