در مدل ورسا، کانسپت اصلی مورفلور یعنی دیزاین کف با الهام از طبیعت به گونه ای کاملا متفاوت لحاظ شده است. برخلاف محصولات دیگر مورفلور که در آنها “فرم” موتیف اصلی دیزاین است، ورسا به موضوع “بافت” پرداخته است. پارکت ورسا از چیدمان تایلهایی حاصل می شود که هر یک مجموعه خطوط چوبی به موازات یکدیگر است. آنچه از چنین چیدمانی حاصل می شود نوعی پوشش کف کاملا طبیعی است که هر تکه آن مانند کل آن است. به بیانی دیگر در مدل ورسا با ساختاری شبه فرکتالی روبه رو شویم. از نقطه نظر معماری، این ساختار نوعی از بافت است. ورسا یک فرم معماری است که از بافت حاصل می شود. یعنی در مدل ورسا بافت مقدم بر فرم است!

این موقعیت واژگونه، پتانسیل بصری بسیار بالا و کم ریسکی برای هر دیزاینر فراهم می آورد. کف هر فضایی را می توان با ساختار خطی ورسا، صاف و موازی، ولی به طور حیرت آوری طبیعی، پوشش داد.

مورفلور
مورفلور

مشخصات فنی پارکت ورسا

 

جنس: پلای وود درخت توس
ضخامت : 12 میلی متر
طول: 1200 میلی متر
عرض: 170 میلی متر
وزن کلی : تا 9 کیلوگرم در متر مربع

ابزار

ورسا با روکش های 0.7 میلی متر در هر دو لبه بلند و کوتاه برای نمای طبیعی تولید شده است.

کد های رنگی پارکت ورسا

w

زندگی خط راست نیست

ما سخت بر این باوریم که مورفلور امکانی است که می توانیم علاقه خود را به زندگی و طبیعت نشان دهیم و پیچ و خم ها را در آغوش بگیریم و نقص ها را به کمال تبدیل کنیم. در مورفلور تلاش می کنیم تا از منحنی های طبیعت در محصولمان، کار و زندگیمان استفاده کنیم.

به مورفلور بپیوندید

کاتالوگ دیجیتال