مورفلور؛ بزرگترین تولید کننده پارکت در ایران

مورفلور در هر پروژه ای محصولی منحصر به فرد دارد. تایلهای پارکت دست کم دو بار پیش از ارسال، برای حصول اطمینان کامل از کیفیت مطلوب و ترکیب درست آن، تست و پرو میشوند.

محصولات مورفلور در دو نوع صاف و منحنی تولید میشوند. مورفلور در کنار پارکتهای منحنی، پارکتهای با لبه صاف نیز تولید میکند. این مدلها با تاکید بر بافت و اندازه های نابرابر، فرمهای فوق العاده و خاص می آفرینند.

ما با فراهم آوری مواد با کیفیت و با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و فینیش نهایی دست متخصصانمان، پارکت چوبی با طرحهای خاص و یکتا تولید میکنیم. اینگونه است که نظر معماران و مشتريان با سلیقه و مشکل پسند را تامین میکنیم. ما این هدف را با ارائه مجموعه کاملی از خدمات گوناگون نظیر نصب و نگهداری و نیز با هدف رضایتمندی حداکثری مشتری و ایجاد رابطه ای مسئولانه و بلند مدت با آنان تحقق بخشیده ایم.

زندگی خط راست نیست
وما معتقدیم این چیز خوبی است. 

نقشه برداری

سیستم نقشه برداری مورفلور این امکان را میدهد تا پلان هر پروژه را با اندازه گیری بسیار دقیق بدست آوریم. تیمی از بهترین نقشه برداران با برداشت دقیق از پلان شما طراحی درخور پروژه تان را ممکن میسازند تا پارکت منحنی مورفلور در غایت دقت در اتاق شما نقش ببندد.

برای کف پیشنهادی شما مورفلور چه می کند؟

مورفلور

طراحی تایلهای پارکت بنا به پلان

براساس هر نقشه پلان کف، الگوریتمهای پارامتریک مورفلور، طراحی کفپوش منزل یا دفتر کار شما را بصورتی یکتا انجام میدهند. دقیقاً مانند اثر انگشت شما. خاص ترین پارکت برای هر پروژه خاص.

رنگ و فینیش پارکت چوبی

ترکیبات رنگی طبیعی و انواع لایه های محافظ به مورفلور این امکان را میدهد که طیف گسترده ای از رنگها در بافتها و فینیشهای متفاوت داشته باشد. کافیست بر اساس دیزاین کلی پروژه تان، رنگ پارکت خود را انتخاب کنید.

مورفلور
مورفلور

پیش مونتاژ پارکت منحنی

پس از طراحی مختص هر پلان و ساخت و رنگ، پارکت ها حداقل دو بار قبل از حمل، مونتاژ میشوند تا از بالاترین کیفیت اطمینان حاصل شود. در این مرحله هر کدام از تایلها کنترل کیفیت میشوند. ضمنا پلان شما، بصورت کامل در کارخانه، پرو میشود.

نصب دقیق پارکت چوبی 

نصب کفپوش های مورفلور همانند انجام یک پازل است. پارکت ها کدگذاری شده تا نصب آن به کمک نقشه به ساده ترین روش امکانپذیر باشد. بنا به نوع پروژه و نیاز کارفرما، برای هر پروژه یکی از سه روش متداول برای اجرای پارکت چوبی انجام میشود.

مورفلور
مورفلور
مراقبت و نگهداری پارکت چوبی

بسته به نوع مواد، هر پروژه یک برنامه نگهداری منحصر به فرد دریافت میکند که مشتری میتواند از آن پیروی کند تا زیبایی آن برای نسلها باقی بماند. ضمنا شعار مورفلور را به یاد داشته باشید: مشتری مورفلور شامل وارانتی است، حتی اگر پارکت او شامل نشود!

کارخانه و تولید

ماشین کار می کند و دست فینیش می کند.

مورفلور پارکت لوکس تولید میکند. از دید تولید، فاصله لاکچری و دست ساز بودن زیاد نیست. به راحتی میتوان گفت نهایتا محصولات مورفلور  دست ساز است. اما این امر در کنار تجهیزات و ماشین آلات فوق العاده و به روز میسر است. ما فکر می کنیم که هر گونه تولید لوکس بایست این چنین باشد. چنین است که بیش از 100 نفر نیروی ماهر و توانا در کارخانه پارکت مورفلور مشغول بکارند.

پارکت کودک

هر کس پارکت مورفلور را انتخاب کند تضمینی بینظیر دارد: این محصول تأثیر منفی روی سلامتی شما ندارد. و چه از این برای والدین و کودکان مهمتر؟ برای ما مهم است که کودک شما روی چه چیزی راه میرود. پوست لطیف کودک دلبند شما، حساسیت بسیار بالاتری نسبت به شما دارد. فینیش تمام محصولات ما طبیعی و گیاهی است. ما مفتخریم که محصولاتمان با استفاده از مواد غیر سمی (مانند چسبهای صنعتی و یا رنگهای آلکیدی) تولید شده اند. فینیش پارکت مورفلور برای کودک کاملاً VOC-Free  است.

طبیعت، آموزگار رنگ

چوب محصول کارخانه طبیعت است. بشر با رنگهای شیمیایی و ترکیبات سمی، حس آنرا از بین میبرد. رنگ پارکت مورفلور، به مدد تکنولوژی هایتک و متریال کاملا طبیعی، چوب را نمیپوشاند. این همان حس طبیعت است که این روزگار با آن غریبیم. رنگ های استفاده شده در پارکت مورفلور کاملا طبیعی بوده و برای کودکان و کهنسالان هیچ ضرری ندارد. فرآیند فینیش و استفاده از مواد با کیفیت این توان را به ما بخشیده است، تا طیف گسترده ای از رنگ ها را در اشکال گوناگون تولید کنیم؛ رنگ هایی که یادآور شکوه طبیعت بکر و فریباست.

تیم راگبی مورفلور

دختران علاقمند به ورزش و عدم حمایت دولتی از آنها. موضوعی که سال هاست به گوش همه ما می رسد. برنامه مورفلور در حمایت از ورزش بانوان، تاسیس تورنمنت کشوری برای این ورزش است. به نظر می رسد تمرکز بر یک ورزش خاص بتواند هر چه زودتر ما را به اهدافمان نزدیکتر کند. امید است با مذاکرات پیش رو با انجمن راگبی ایران و همیاری این عزیزان، بتوانیم قدمی کوچک در راه اعتلای ورزش بانوان کشور برداریم.