مدل اکسترن

شاید مدت زیادی در تراس باشید؛ پس کف آن مهم است.پارکت لاکچری

طراحی فوق العاده پارکت لاکچری مورفلور، حاصل اندیشیدن به ریزترین جزئیات است و در نهایت کلیت طراحی کف را به بهترین صورت شکل می دهد. مورفلور برای کفسازی چوبی فضاهای بیرونی، مانند تراس یا لنداسکیپ، پارکت خانواده اکسترن را پیشنهاد میدهد. این مدل شامل تایلهای چوبی خم است که برای هر کف پیشنهادی، بصورت سفارشی تولید میشود. مانند دیگر محصولات مورفلور، ما از پلان شما نقشه برداری و پس از آن مخصوص شما طراحی و تولید میکنیم. 

دانش تخصصی و بهره گیری از مواد با کیفیت مطلوب، این امکان را به ما می دهد، تا طراحی پارکت لاکچری محصولات را طی فرآیندی دقیق و حرفه ای انجام دهیم و از این طریق سفارش مشتری را مناسب و متناسب با جزئیات نیازها و خواسته های ایشان تولید کنیم.

پارکت
پارکت

متریال: چوب کاج

 

ضخامت : 25 میلی متر

طول: 2950-500 میلی متر

عرض: 100-250 میلی متر

 

وزن: هر متر مربع 16 کیلوگرم

 

لبه: گروه V، با عمق 0.5mm ابزار

 

فینیش سطحی: سند نمره 180

کد های رنگی پارکت اکسترن

مورفلور

پارکت اپیک

 

کفپوش چوبی اپیک با طرح ها و تنوع در ابعاد گوناگون همچون یک اثر بصری و هنری زیبا و مهیج است که به آسانی نمی توان از آن چشم پوشید. همواره میان انحنا های چشم نواز و دل فریب طبیعت و میل بشر برای یکسان سازی و ترسیم خطوط راست و زاویه های سرراست تفاوت منظر وجود داشته است. اما ما تلاش کرده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی های برتر روز و متخصصان کارآمد، میان آن چه طبیعت به ما می آموزد، و آن چه مردم انتظار دارند، تعادل ایجاد کنیم. ما الگوهای سنتی و یکنواخت را با ایجاد تفاوت های طولی و عرضی در محصولاتمان شکسته و کیفیت زیبایی را نقش زده ایم.

به مورفلور بپیوندید

کاتالوگ دیجیتال


کاتالوگ جدید ما را دانلود کنید

معرفی آخرین محصولات و پروژه های ما