پارکت کودک

پارکت کودک 

زمین، قلمرو فرمانروایی کودک پارکت کودک

بچه ها عاشق بازی روی زمین هستند. اغلب این مکان نه تنها یک زمین بازی شلوغ است، بلکه منطقه ای است که در آن غذا و مایعات ریخته میشود. کفپوش مهندسی شده مورفلور برای اتاق کودک، خیال والدین را راحت میکند. پارکت کودک مورفلور به روشی کاملا طبیعی فینیش شده است. هر چقدر که دوست داشتید آنرا نظافت کنید. حتی اگر رنگ آن آسیبی ببیند، سرویس مجدد آن کار پیچیده ای نیست. کمتر از یک ساعت و تنها در محدوده ای که نیاز به تعمیر دارد.

حتی خاصتر از شما!

ما 80 تا 90 درصد زندگی خود را در فضاهای بسته میگذرانیم. یعنی تنها در ده تا بیست متر مکعب هوا تنفس میکنیم. متاسفانه اکثر پارکتهایی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند دارای گازهای بی بویی هستند که تا سالها از آنها متصاعد میشود. این ترکیبات شیمیایی بسیار مضر و سرطانی هستند. چنین ترکیباتی ناشی از رنگ روی آن محصولات است که متاسفانه در کشور ما هم در صنعت کف و هم مبلمان بسیار رایج است. پارکت مورفلور برای فینیش محصولات خود تنها از روغنهای گیاهی استفاده میکند. این موضوع با حساسیتی ویژه تر، در مورد پارکت کودگ انجام میگیرد. در مورد پارکت کودک، مورفلور از فینیشهایی کاملا قدیمی مانند روغن بزرک استفاده میکند. تولید چنین فینیشهایی بسیار زمانبر است ولی ما معتقدیم که می ارزد. آنها ارزشش را دارند.

آنها میخندند، بازی میکنند، می افتند؛ و مورفلور آنجاست.

هرکس پارکت مورفلور را انتخاب کند تضمینی بینظیر دارد: این محصول تأثیر منفی روی سلامتی شما ندارد. و چه از این برای والدین و کودکان مهمتر؟ برای ما مهم است که کودک شما روی چه چیزی راه میرود. پوست لطیف کودک دلبند شما، حساسیت بسیار بالاتری نسبت به شما دارد. فینیش تمام محصولات ما طبیعی و گیاهی است. ما مفتخریم که محصولاتمان با استفاده از مواد غیر سمی (مانند چسبهای صنعتی و یا رنگهای آلکیدی) تولید شده اند. فینیش پارکت مورفلور برای کودک کاملاً VOC-Free  است.

طبیعت، آموزگار رنگ

چوب محصول کارخانه طبیعت است. بشر با رنگهای شیمیایی و ترکیبات سمی، حس آنرا از بین میبرد. رنگ پارکت مورفلور، به مدد تکنولوژی هایتک و متریال کاملا طبیعی، چوب را نمیپوشاند. این همان حس طبیعت است که این روزگار با آن غریبیم. رنگ های استفاده شده در پارکت مورفلور کاملا طبیعی بوده و برای کودکان و کهنسالان هیچ ضرری ندارد. فرآیند فینیش و استفاده از مواد با کیفیت این توان را به ما بخشیده است، تا طیف گسترده ای از رنگ ها را در اشکال گوناگون تولید کنیم؛ رنگ هایی که یادآور شکوه طبیعت بکر و فریباست.