پارکت کودک

پارکت کودک 

زمین، قلمرو فرمانروایی کودک پارکت کودک

بچه ها عاشق بازی روی زمین هستند. اغلب این مکان نه تنها یک زمین بازی شلوغ است، بلکه منطقه ای است که در آن غذا و مایعات ریخته میشود. کفپوش مهندسی شده مورفلور برای اتاق کودک، خیال والدین را راحت میکند. پارکت کودک مورفلور به روشی کاملا طبیعی فینیش شده است. هر چقدر که دوست داشتید آنرا نظافت کنید. حتی اگر رنگ آن آسیبی ببیند، سرویس مجدد آن کار پیچیده ای نیست. کمتر از یک ساعت و تنها در محدوده ای که نیاز به تعمیر دارد.

آنها میخندند، بازی میکنند، می افتند؛ و مورفلور آنجاست.

هرکس پارکت مورفلور را انتخاب کند تضمینی بینظیر دارد: این محصول تأثیر منفی روی سلامتی شما ندارد. و چه از این برای والدین و کودکان مهمتر؟ برای ما مهم است که کودک شما روی چه چیزی راه میرود. پوست لطیف کودک دلبند شما، حساسیت بسیار بالاتری نسبت به شما دارد. فینیش تمام محصولات ما طبیعی و گیاهی است. ما مفتخریم که محصولاتمان با استفاده از مواد غیر سمی (مانند چسبهای صنعتی و یا رنگهای آلکیدی) تولید شده اند. فینیش پارکت مورفلور برای کودک کاملاً VOC-Free  است.

حتی خاصتر از شما!

ما 80 تا 90 درصد زندگی خود را در فضاهای بسته میگذرانیم. یعنی تنها در ده تا بیست متر مکعب هوا تنفس میکنیم. متاسفانه اکثر پارکتهایی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند دارای گازهای بی بویی هستند که تا سالها از آنها متصاعد میشود. این ترکیبات شیمیایی بسیار مضر و سرطانی هستند. چنین ترکیباتی ناشی از رنگ روی آن محصولات است که متاسفانه در کشور ما هم در صنعت کف و هم مبلمان بسیار رایج است. پارکت مورفلور برای فینیش محصولات خود تنها از روغنهای گیاهی استفاده میکند. این موضوع با حساسیتی ویژه تر، در مورد پارکت کودگ انجام میگیرد. در مورد پارکت کودک، مورفلور از فینیشهایی کاملا قدیمی مانند روغن بزرک استفاده میکند. تولید چنین فینیشهایی بسیار زمانبر است ولی ما معتقدیم که می ارزد. آنها ارزشش را دارند.

کارخانه و تولید

ماشین کار می کند؛ دست فینیش می کند.

مورفلور پارکت لوکس تولید میکند. از دید تولید، فاصله لاکچری و دست ساز بودن زیاد نیست. به راحتی میتوان گفت نهایتا محصولات مورفلور  دست ساز است. اما این امر در کنار تجهیزات و ماشین آلات فوق العاده و به روز میسر است. ما فکر می کنیم که هر گونه تولید لوکس بایست این چنین باشد. چنین است که بیش از 100 نفر نیروی ماهر و توانا در کارخانه پارکت مورفلور مشغول بکارند.

t

پارکت خم

جهان هستی، جهان 360 درجه است. آفریده های طبیعت صرفا در زوایای 45 و 90 و 180 درجه شکل نگرفته اند. ما طبیعت را با همه زوایای بسیار متنوع و چرخشهای جادوئی آن دوست داریم. ما تحت هر زاویه ای پارکت تولید میکنیم و میکوشیم آنها را از چهارچوب تنگ فناوریهای گذشته آزاد کنیم. مورفلور بر اساس رایج ترین اشکال طبیعت، به شما یک راه حل هیجان انگیز و الهام بخش برای طراحی و راه اندازی پارکت های محیط کار و منزل تان ارائه میدهد. بلی، فناوری های ما این توان و امکان را فراهم میکند، تا همه اشکال و فرورفتگی های فراموش شده را احیاء کنیم.

No images found!
Try some other hashtag or username

طبیعت، آموزگار رنگ

چوب محصول کارخانه طبیعت است. بشر با رنگهای شیمیایی و ترکیبات سمی، حس آنرا از بین میبرد. رنگ پارکت مورفلور، به مدد تکنولوژی هایتک و متریال کاملا طبیعی، چوب را نمیپوشاند. این همان حس طبیعت است که این روزگار با آن غریبیم. رنگ های استفاده شده در پارکت مورفلور کاملا طبیعی بوده و برای کودکان و کهنسالان هیچ ضرری ندارد. فرآیند فینیش و استفاده از مواد با کیفیت این توان را به ما بخشیده است، تا طیف گسترده ای از رنگ ها را در اشکال گوناگون تولید کنیم؛ رنگ هایی که یادآور شکوه طبیعت بکر و فریباست.

تیم راگبی مورفلور

دختران علاقمند به ورزش و عدم حمایت دولتی از آنها. موضوعی که سال هاست به گوش همه ما می رسد. برنامه مورفلور در حمایت از ورزش بانوان، تاسیس تورنمنت کشوری برای این ورزش است. به نظر می رسد تمرکز بر یک ورزش خاص بتواند هر چه زودتر ما را به اهدافمان نزدیکتر کند. امید است با مذاکرات پیش رو با انجمن راگبی ایران و همیاری این عزیزان، بتوانیم قدمی کوچک در راه اعتلای ورزش بانوان کشور برداریم.

به مورفلور بپیوندید

کاتالوگ دیجیتال


کاتالوگ جدید ما را دانلود کنید

معرفی آخرین محصولات و پروژه های ما