مدل اکسترن 

 

شاید مدت زیادی در تراس باشید؛ پس کف آن مهم است.

 

طراحی فوق العاده پارکت لاکچری مورفلور، حاصل اندیشیدن به ریزترین جزئیات است و در نهایت کلیت طراحی کف را به بهترین صورت شکل می دهد. مورفلور برای کفسازی چوبی فضاهای بیرونی، مانند تراس یا لند اسکیپ، پارکت خانواده اکسترن را پیشنهاد میدهد. این مدل شامل تایلهای چوبی خم است که برای هر کف پیشنهادی، بصورت سفارشی تولید میشود. مانند دیگر محصولات مورفلور، ما از پلان شما نقشه برداری و پس از آن مخصوص شما طراحی و تولید میکنیم.

دانش تخصصی و بهره گیری از مواد با کیفیت مطلوب، این امکان را به ما می دهد، تا طراحی پارکت لاکچری محصولات را طی فرآیندی دقیق و حرفه ای انجام دهیم و از این طریق سفارش مشتری را مناسب و متناسب با جزئیات نیازها و خواسته های ایشان تولید کنیم.

معرفی محصول

با اکسترن به کفی رویایی برای تراس خود خواهید رسید. استفاده از روغنهای طبیعی مخصوص فضای بیرون در پارکت اکسترن در کنار تکنولوژی هایتک تولید تایل آن، این محصول را به گزینه ای فوق العاده برای نصب در فضای بیرون می کند. پارکت اکسترن در خانواده محصولات خم مورفلور می باشد. دتایل نصب این پارکت با استفاده از پیچهای پنهان است که تایلها را بر پروفیلهای زیرین قرار میدهد.

پارکت
پارکت
متریال کاج
ضخامت 25 میلیمتر
طول 500 – 2950 میلیمتر
عرض 100 – 250 میلیمتر
وزن هر مترمربع 16 کیلوگرم
لبه گروه V  – با عمق 0.5 میلیمتر ابزار
فینیش سطحی سند نمره 180
متریال کاج
ضخامت 25 میلیمتر
طول 500 – 2950 میلیمتر
عرض 100 – 250 میلیمتر
وزن هر مترمربع 16 کیلوگرم
لبه گروه V  – با عمق 0.5 میلیمتر ابزار
فینیش سطحی سند نمره 180

منحصر بفرد مانند شما. 

جاده های پر پیچ و خم همیشه جذاب تر از مسیر های سرراستند. پارکت چوبی مدل اکسترن برای هر پروژه ای تعریفی منحصربفرد دارد. همانند اثر انگشت یا شبکیه چشم. فناوری مورد استفاده ما خطوط اصلی و طبیعی درختان را در محصول حفظ میکند. به طوری که ضمن استفاده از مواد مختلف سازگار با محیط زیست، تکرار الگوها را غیر قابل تشخیص می سازد.  ما تحت هر زاویه ای پارکت تولید میکنیم و میکوشیم آنها را از چهارچوب معمول بازار آزاد کنیم. مورفلور بر اساس رایج ترین اشکال طبیعت، به شما یک راه حل هیجان انگیز و الهام بخش برای طراحی و راه اندازی پارکت های محیط کار و منزل تان ارائه میدهد. بلی، فناوری ما این امکان را فراهم میکند، تا همه اشکال و فرورفتگی های فراموش شده را احیاء کنیم.  فروش پارکت