مفتخرم مجموعه مورفلور به عنوان بزرگترین تولید کننده پارکت در ایران با تلفیق هوشمندانه دانش تخصصی و ایده های بکر هنری و احترام تمام قد به الگوهای زنده طبیعت و پایبندی به دغدغه های زیست محیطی، اعتماد و رضایت مشتریان خاص و یکه پسند خود را جلب کرده است.
بی تردید مورفلور تنها یک برند لوکس به شمار نمی رود، بلکه نماد پیشرو در عرصه تولیدات چوبی برتر در بستری از خلاقیت و نوآوری مستمر، ارتقای همیشگی کیفیت خدمات مهندسی، توسعه فن آوری های جدید و ماشین آلات پیشرفته روز است.
مایه مباهات است، مجموعه ای از بهترین و کارآمدترین مهندسان و متخصصان کشور همراه ما هستند، تا با ترسیم افق های بکر و بدیع در عرصه داخلی، به فتح بازارهای اروپا بیندیشیم، و مزیت رقابتی خود را افزایش دهیم.
نیک می دانم و باور دارم آینده در دستان ماست.

مدیر عامل

گذشته، اکنون و آینده

به درستی اگر بخواهیم تنها یک چیز را بعنوان خصوصیت اصلی اصلی برند مورفلور معرفی کنیم، نبوغ تیم بنیاگذار و هوشمندی کادر فعلی آن است. اینکه هسته اولیه مورفلور چگونه شکل گرفت و اکنون چه میکنیم و خواستگاهای مورفلور برای آینده چیست، طبعا همه بر بنای همین نبوغ و هوشمندی است.

به مورفلور بپیوندید

ارزش یک ایده در استفاده از آن نهفته است. مورفلور نه تنها فروشنده پارکت کف برای مشتریان آن است بلکه راه حلهای همکاری برای صاحبان بیزینس، اعم از فروشندگان و یا تولید کنندگان نیز دارد. امید داریم شما نیز چون ما ایمان داشته باشید که سودهای بزرگ تنها از همکاری حاصل می شود.

ارتباط بیشتر

در این بخش می توانید به تمام منابع فنی و مشخصات محصول پارکت مورفلور دسترسی داشته باشید و آنها را دانلود کنید. همچنین راه های ارتباطی ما از طریق شبکه های اجتماعی معرفی شده است. سوالات متداول شما نیز گردآوری شده و شاید برای افراد جدیدی که به مورفلور پیوسته اند، راهگشا باشد.