مدل ورسا

وقتی بافت بر فرم مقدم است.  پارکت تمام چوب

در مدل پارکت تمام چوب ورسا، کانسپت اصلی مورفلور یعنی دیزاین کف با الهام از طبیعت به گونه ای کاملا متفاوت لحاظ شده است. برخلاف پارکتهای دیگر مورفلور که در آنها “فرم” موتیف اصلی دیزاین است، ورسا به موضوع “بافت” پرداخته است. پارکت ورسا از چیدمان تایلهایی حاصل میشود که هر یک مجموعه خطوط چوبی به موازات یکدیگر است. آنچه از چنین چیدمانی حاصل می شود نوعی پوشش کف کاملا طبیعی است که هر تکه آن مانند کل آن است. به بیانی دیگر در پارکت ورسا با ساختاری شبه فرکتالی روبروییم. از نقطه نظر معماری، این ساختار نوعی از بافت است. ورسا یک فرم معماری است که از بافت حاصل می شود. به بیان دیگر در مدل ورسا بافت مقدم بر فرم است.

این موقعیت واژگونه، پتانسیل بصری بسیار بالا و کم ریسکی برای هر دیزاینر فراهم می آورد. کف هر فضایی را می توان با ساختار خطی پارکت ورسا، صاف و موازی، ولی به طور حیرت آوری طبیعی، پوشش داد. پارکت تمام چوب

معرفی محصول

تایل پارکت ورسا با روش کام و زبانه جهت نصبی آسان ساخته میشود. محصول ورسا با روش چسبی نصب می گردد. این محصول را میتوان جهت نصب در کف، دیوار، کلدینگ و سقف استفاده کرد. اجرای ابزار V، در تمامی لبه ها زیبایی دوچندانی به ورسا، پس از نصب می دهد.
خط تولید این پارکت، نیازمند ماشین آلات هایتک پرسینگ و لمینیشن است. واحد فروش پارکت ورسا، متر مربع است.

مورفلور
متریال توس
ضخامت 12 میلیمتر
طول 1200 میلیمتر
عرض 160 میلیمتر
وزن هر مترمربع 8 کیلوگرم
لبه گروه V  – با عمق 0.5 میلیمتر ابزار
فینیش سطحی سند نمره 180
متریال توس
ضخامت 12 میلیمتر
طول 1200 میلیمتر
عرض 160 میلیمتر
وزن هر مترمربع 8 کیلوگرم
لبه گروه V  – با عمق 0.5 میلیمتر ابزار
فینیش سطحی سند نمره 180